• ۲۸ تیر ۱۴۰۱

مراسم تقدیر از فرماندهی و اعضای ایستگاه 11 آتش نشانی با حضور مدیرعامل، مدیران و پزشکان موسسه پزشکی نسل امید، روز پنج شنبه شانزدهم تیرماه در محل ایستگاه 11 برگزار شد.

در این مراسم جناب آقای دکتر مدبری مدیرعامل موسسه پزشکی نسل امید با همراهی تعدادی از مدیران و پزشکان این موسسه ضمن حضور در ایستگاه 11 آتش نشانی، خدمات و فعالیتهای این ایستگاه در حفظ جان مردم و پیشگیری مجدانه از بروز خسارت مالی را شایسته احترام و تشکر ارزیابی نمودند.

در این جلسه صمیمانه که با حضور مسئولان، فرماندهان و پرسنل ایستگاه 11 آتش نشانی برگزار شد، جناب آقای دکتر مدبری فعالیت‌های حرفه‌ای و واکنش سریع پرسنل این ایستگاه را نمونه و الگوی مناسبی برای ارایه خدمات به مردم در سایر بخش‌ها توصیف نمودند. مدیرعامل موسسه پزشکی نسل امید، ملاقات با آتش‌نشانان این ایستگاه بسیار ارزشمند توصیف نمود و از عملکرد دقیق پرسنل آن مجموعه در زمان بروز حوادث خطرناک تشکر کردند. در انتهای این مراسم، پس از قرائت متن تقدیر نامه توسط سرکار خانم مهندس شفقتی، مدیرروابط عمومی موسسه پزشکی نسل امید خطاب به پرسنل ایستگاه 11 آتش نشانی تهران بزرگ، با اهدای هدیه از آمادگی و رشادت اعضای این ایستگاه تقدیر و تشکر به عمل آمد.

متن تقدیرنامه:

تقدیم به قهرمانان ایستگاه 11 آتش‌نشانی

ارادت و احترام ما تقدیم به شما که بی پروا، جان برکف، متعهدانه و ایثارگرانه برای نجات جان هم‌نوعان در صف مقدم ایستاده اید. حضور خستگی ناپذیرتان در حراست از جان مردم شایسته ستایش و تقدیر است. وجود پرمهر و نیکوکارتان در لحظه های عبوس ناامیدی غنیمتی فراموش نشدنی است برای مردمی که جان برکف و مهربانانه به یاریشان می­شتابید.

موسسه پزشکی نسل امید به پاس فداکاری، ایثار و صبوریتان،  ارادت، احترام و تقدیر خود را تقدیم شما می­نماید.

امید است به فضل و رحمت الهی همواره سربلند و سلامت و پایدار باشید.

هیات مدیره، مدیرعامل

و کارکنان موسسه پزشکی نسل امید

تیر ماه 1401

 

دیدگاهتان را بنویسید

X